O mnie

Witam ! 

Mam na imię (jak pewnie zdążyliście się zorientować) Kasia, mam 22 lata, jestem jedynaczką, która czasem woli książki od ludzi- bo zwyczajnie czasem nie chcę na siłę udawać, ze czuję się dobrze w czyimś towarzystwie. Jestem studentką i każdą wolną chwilę z chęcią poświęcam czytaniu. 

Część z Was zna mnie pewnie z instagrama jako "kasiaczyta". Wiecie, że mam bzika na punkcie czytania jak większość z Was, która mnie tam obserwuje. Chciałam spróbować sił i po namowie znajomych założyłam instagrama (idzie mi chyba całkiem nieźle, a najlepsze jest to, że daje mi to dużo frajdy, bo robię coś, co naprawdę mnie kręci i podoba się innym) a teraz po kolejnych namowach, zakładam ( o mój Boże ) Bloga! Nie mogę Wam obiecać, że będzie fajnie i zawsze będzie coś ciekawego do przeczytania... aleee mogę i OBIECUJĘ, że będę się bardzo starać. 

Z moją "weną" do pisania jest różnie, czasem po przeczytaniu jakiejś książki jestem w stanie powiedzieć tylko " o matko" i nie potrafię wydusić słowa, a czasem jest na odwrót- nie mogę zamknąć buzi. Ciągle usprawiedliwiam się tym, że czytając książkę, przeżywam ją całą sobą, jestem tam, gdzie głowni bohaterzy i sama zastanawiam się " Kaśka, co Ty byś zrobiła w tej sytuacji?!". Dlatego jedyne co mogę obiecać to to, że będę starała się znaleźć złoty środek i pisać Wam co czułam po przeczytaniu danej lektury tyle, byście to znieśli. Mam nadzieję, że ten blog zbliży mnie do kolejnych wspaniałych osób, które równie mocno jak ja uwielbiają czytać. 
Największe obawy wiążą się jednak z tym, czy będziecie chcieli tu zaglądać i czy nie będę Was zanudzać. Trzymam kciuki mocno, że damy radę ! :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz