poniedziałek, 11 września 2017

CzaroMarownik - Kalendarz z myślą o kobietach !
Macie już kalendarz na 2018 rok? Jeśli nie, to wspaniale ! Wydawnictwo Kobiece ma dla nas kolejną (szóstą) edycję wspaniałego CzaroMarownika! 
Nie wiecie co to takiego? Już tłumaczę :). 

CzaroMarownik to idealny kalendarz dla kobiet. Kalendarz pełen magii, który uwalniać będzie swoje pokłady dobrej energii przez 365 dni! Każdego dnia znajdziecie w nim coś nowego, co (gwarantuję) wzbudzi Wasz uśmiech. Oczywiście znajdziecie w nim rozbudowany horoskop, ale co najlepsze dla mnie - znajdziecie w nim mnóstwo porad, wskazówek i ciekawostek dotyczących urody, stylu życia, a przede wszystkim zdrowia! W dzisiejszym zabieganym świecie, dobrze nosić praktyczne porady przy sobie i korzystać z nich, a także przypominać sobie o nich, gdy będziemy notowały kolejne spotkanie z ukochanym, robiły kolejną notkę o urodzinach, bądź zapisywały inne, ważne dla nas terminy i rzeczy do zrobienia na wczoraj. 


Jestem pewna, że dzięki jego przejrzystości i dopracowaniu znajdziecie miejsce na wszystkie swoje notatki, nawet te obszerne ;). Jak widzicie, każdego dnia znajdziecie coś co przyozdobi Waszą buzię uśmiechem :). Każdy dzień bowiem, zaczynać będziemy z uroczym tekstem, który czasem nas rozbawi, czasem podniesie na duchu i utwierdzi "że warto", bądź przypomni, że jesteśmy wyjątkowe, a nasze życie niesamowite! 
Uwielbiam takie zabiegi, więc dla mnie to ogromny plus. 
Oczywiście znajdziemy w nim także tradycyjne informacje, takie jak:
 • informacje o świętach (nie tylko tych kościelnych), 
 • informacje o fazach księżyca,
 • informacje kto, kiedy obchodzi imieniny. Drogie Panie! Jednak to nie wszystko ;)! Jako, że został on stworzony przez kobiety, z myślą o kobietach - nie zabrakło w nim wszelakich rad! 


Ponadto, ten elegancko zaprojektowany kalendarz, pomoże w dotrzymaniu obietnic złożonych samej sobie i wskaże drogę do osiągnięcia wewnętrznej harmonii. Oczywiście, skoro to magiczny kalendarz, to ma także wyjątkową cechę - zawarto w nim małe podpowiedzi co zrobić, by w naszym życiu zagościła magia :). 

Jeśli czyta to jakiś mężczyzna - już wiesz na jaki prezent czeka Twoja wybranka! 

Przyznam się, że to było moje pierwsze spotkanie z CzaroMarownikiem, ale już wiem, że będę chętnie z niego korzystała :). 
Będę miała także niespodziankę związaną z nim - w środę, pojawi się wpis, a w nim wytypuję osobę, do której trafi właśnie ten magiczny kalendarz :). Przyznać się - są jakieś chętne? Czekam na komentarze! :) 


Za CzaroMarownik i możliwość obdarowania nim kolejnej niesamowitej kobiety, dziękuję 8 komentarzy:

 1. Ojej jaki fajny kalendarz:) Ja też chcę taki mieć:)
  www.flare.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi ciekawie i chętnie bym sie pokisiła na to :) jak go zdobyć?

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym! Już dawno zrezygnowałam z kalendarzy książkowych, a to mógłby być świetny powrót! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem bardzo chętna 😃 Uwielbiam sobie coś rozpisywać albo dawać upust swojej kreatywności w takich kalendarzach 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny kalendarz chętnie bym go chciala miec w swojej torebce.czekam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta pozycja idealnie pasowałaby mi do planowania rzeczy związanych ze ślubem :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudownie wygląda 😂 Ja staram się być uporządkowanym człowiekiem, ale nie zawsze mi to wychodzi :/ A teraz, kiedy dzieci poszły do przedszkola muszę od nowa zacząć organizować czas 😂 więc cudownie by można to robić w czymś tak piękny ❤ Może metodą prób i błędów, by znikł ten chaos, który obecnie mam 😂 A te dodatki w tym kalendarzu byłyby miłą odmianą ❤

  OdpowiedzUsuń